«Протидії захворюваності на COVID-19. Вакцинація проти COVID-19. Рівень охоплення вакцинації проти COVID-19 освітян. Рутинна вакцинація»

Спільно з Департаментом охорони здоров’я та Департаментом науки і освіти Одеської обласної державної адміністрації на базі Телемедичної платформи Одеської області було проведено унікальну відеоконференцію на тему:
«Протидії захворюваності на COVID-19. Вакцинація проти COVID-19. Рівень охоплення вакцинації проти COVID-19 освітян. Рутинна вакцинація».

Конференція проходила в залі Одеської обласної державної адміністрації та мала інтерактивний формат, що поєднує в собі офлайн і онлайн спілкування. Конференція проходила в прямому ефірі, відразу для двох видів аудиторії – відвідувачів, присутніх в залі, і онлайн-аудиторії, які були підключені віддалено. Завдання було донести інформацію, щоб і ті й інші відчували увагу з боку доповідачів і мали однаковий доступ до інформації.

Захід пройшов на вищому рівні. Всього в конференції прийняло участь близько 1000 учасників, з яких дистанційно було підключено 670 – он-лайн слухачів – це лікарі, вчителі, батьки, заклади охорони здоров’я, заклади науки і освіти, батьківські комітети та інші.
Головний виклик такої моделі проведення гібридних конференцій полягає в тому, щоб підтримувати живу і віртуальну аудиторії однаково. В учасників не повинно складатися враження, що це два різних, окремих заходи, що відбуваються паралельно.

До речі, якщо хтось пропустив захід або хочу ще раз прослухати корисну інформацію, у Вас є можливість переглянути конференцію в записі за посиланням:

https://youtu.be/Vq2Ku3PKp4M

Наша команда телемедицини щиро переконана, що такий формат є актуальним та корисним, особливо в період карантинних заходів.

Ефективність відеоконференції підтверджена лайками та подяками )))