Одеситам безкоштовно роблять томографію

В Одесі в рамках реалізації Міської цільової програми «Здоров’я» за рахунок коштів муніципального бюджету проводиться закупівля послуг з дорогої високотехнологічної діагностиці – комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ)

Томографія проводиться при госпіталізації всім пацієнтам з політравмами, тромбоемболією легеневої артерії, судомним синдромом, захворюваннями грудної клітки і черевної порожнини, при яких даний вид досліджень входить в стандарт діагностики.

У 2020 році з бюджету Одеси на забезпечення пацієнтів в міських лікарнях КТ і МРТ було направлено понад 3,8 млн гривень. За минулий рік проведено 4668 КТ, 233 МРТ, в також 65 ангіоісследованій методом КТ.

Крім того, до квітня 2020 роки за кошти міського бюджету за програмою «Здоров’я» проводилася закупівля послуги з томографической діагностиці для пацієнтів з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Також в першому кварталі минулого року з бюджету Одеси фінансувалося забезпечення медикаментами пацієнтів з інсультами при лікуванні в міських лікарнях, на дані цілі направлено 734 тис. Гривень.

З квітня 2020 року діагностика і лікування пацієнтів з інсультами проводиться за рахунок державного фінансування в рамках гарантованих пакетів медичної допомоги за договорами з Національною службою здоров’я України.

Нагадаємо, в Одесі за кошти міського бюджету безкоштовно забезпечують КТ і МРТ дітей з неврологічними та соматичними захворюваннями.