Урок 6. Діагностичний комплекс. Робота з обладнанням

Робота зі спірографом

Щоб зняти спирограмму зробіть ті ж дії, що в першому, другому і третьому уроках, але на етапі підключення обладнання в 3 уроці підключіть в перехідник кабель-подовжувач для спірометру, сам прилад і встановіть мундштук в паз приладу:

Після підключення всіх проводів, вставте одноразовий картридж-мундштук у прилад. Для цього візьміть картридж та прилад, поверніть прилад лицьовою частиною до себе, (сторона з написом beecardia – це лицьова сторона приладу), знайдіть на торці мундштука поглиблені пази, направте один з них по центру круглого отвору приладу, вставте картридж до упору вперед, а потім проверніть з помірною силою в праву сторону до упору:

Тепер ви можете натиснути кнопку зелену кнопку “Почати моніторинг”. Після цього вам відкриється діагностичне вікно спірограмми з інструкцією правильної роботи з приладом:

Снятие спирограммы

Одягніть на ніс пацієнта затискач для носа, після цього пацієнт повинен взяти мундштук в рот і затиснути його зубами. Він повинен зробити 4 видихи, перші 3 видихи повинні бути близько 1 секунди середньої сили, а на 4 раз він повинен набрати повні легені повітря і видихнути з усією силою, після цього вам покаже графік дослідження і можна натиснути на кнопку “Закінчити тест” в правому нижньому кутку планшета, після чого дослідження автоматично збережеться на сервер.

 

Робота зі стетоскопом

Що б записати дослідження зі стетоскопом зробіть ті ж дії, що в першому, другому і третьому уроках, але на етапі підключення обладнання підключіть в перехідник кабель-подовжувач (такий же, як для спірометру), сам прилад стетоскоп і навушники, які йдуть в комплекті зі стетоскопом:

Після того як ви створили пацієнта, підключили стетоскоп з навушниками, кнопка “почати дослідження” стане зеленуватою. Вам відкриється меню для запису дослідження зі стетоскопа:

Меню записи

Налаштуйте чутливість мікрофона, що зручна для вас (визначається на слух у навушниках), після чого натисніть на червону круглу кнопку в правому нижньому кутку екрану, запишіть звуки пацієнта, потім натисніть на цю кнопку повторно для закінчення запису. Після цього запис збережеться і відправиться на сервер і в консультацію сімейного лікаря.

 

Робота з інфрачервоним лобним термометром

 

 

При першому використанні приладу видаліть захисну плівку контактів батареї для його включення, направте прилад на лоб пацієнта і натисніть на кнопку on / mem, потім натисніть на кнопку start. Дочекайтеся результату на дисплеї приладу, після закінчення 3 – 6 секунд і звукового сигналу можете провести повторну діагностику приладом.

 

 

 

 

Робота з електронним пульсоксиметром

Пульсоксиметр

 

 

При першому використанні приладу видаліть захисну плівку контактів батареї для його включення, потім встановіть прилад на палець пацієнта дисплеєм з боку нігтя і натисніть на білу кнопку на приладі, очікуйте показань на дисплеї приладу.

 

 

 

Робота з приладом для вимірювання холестерину і глюкози

 

 

Робота с Тонометром

Встановіть манжету на руку пацієнта, підключіть торець шлангу від манжети в отвір в приладі і натисніть на кнопку “Старт”, після чого прилад почне дослідження:

Увага! При зміні манжети для дорослих на дитячу переконайтеся, що правильно переставили пластиковий перехідник! На фото показане правильне встановлення перехідника!