Урок 5. Діагностичний комплекс. Підключення необхідного обладнання

Підключіть обладнання, яким хочете провести діагностику. В даному прикладі це буде кардіограф. Для цього візьміть перехідник і вставте його в гніздо зарядки планшета:

Після цього підключіть в перехідник прилад для зняття кардіограми, або через довгий білий перехідник підключіть спирограф чи стетоскоп:

Примітка: для зручності можете спочатку підключити електроди до пацієнта, а потім до перехідника планшета, а також можете використовувати подовжувач для комфортної роботи, він входить в комплект і знаходиться в валізці, приклад на фото:

 

Після підключення до перехідника, на екрані планшета з’явиться повідомлення, і кнопка в центрі екрану стане зеленуватою, це означає, що планшет визначив пристрій і готовий почати працювати з ним:

Після натискання на кнопку “Почати маніпуляцію” відкриється зображення зняття кардіограми, там ви в правому нижньому кутку натискаєте на кнопку для старту запису (червона кругла кнопка), після запису кардіограми натисніть на кнопку в нижньому правому куті в формі квадратика для закінчення запису, вам видасть повідомлення, що дослідження збереглося. Тепер його можна переглянути на сервер Beecadia в прийомі або консультації, який створив сімейний лікар:

Примітка: В залежності від швидкості вашого інтернету на планшеті, дослідження може вдатися не відразу, а через якийсь час. Для перевірки стану передачі дослідження зайдіть в меню в лівому верхньому кутку, воно виглядає як значок (3 горизонтальні смуги), виберіть в меню (Записи) і знайдіть на ім’я пацієнта якого записували, з правого боку в рядку пацієнта ви побачите хмарку, коли поруч з нею стрілочка рухається в гору, це означає, що дослідження ще передається, а якщо стрілочки немає, то воно вже передалося:

Ми розібрали як підключати до планшета обладнання на прикладі кардіографа, як знімати кардіограму і як перевіряти відправилося чи ні дослідження в прийом або консультацію сімейного лікаря в програму від SimplexMed. Далі розглянемо, як працювати зі спірографом і стетоскопом.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.