Урок 2. Створення запису на прийом. ID пацієнта

Як вже було сказано у попередньому уроці, запис на прийом можна створити у вкладці “Кабінет”, “Розклад” і “Прийоми”.

Після створення прийому, йому назначається свій номер (ID пацієнта). Саме цей номер буде використовуватися фельдшером при зборі анамнезу та обстеженні приладами з підручної валізи первинної допомоги. Сімейний лікар або лікар ЦРЛ, за яким закріплений фельдшер, повідомляє фельдшеру за викликом номер прийому. Після чого фельдшер вносить цей номер в поле ID в планшеті при створенні нового пацієнта. Без цього номера всі зібрані аналізи не будуть відправлятися на карту пацієнта!

Данные пациента на планшете. Создание пациента. IDПісля того, як Ви заповните всі необхідні поля на сторінці створення прийому, потрібно натиснути на кнопку “Зберегти”, після чого Ви потрапите на сторінку цього прийому. Тут Ви можете переглянути всі внесені раніше дані, а так само змінити їх за потребою:

Создание приёма

Тут же буде вказано номер прийому, про який говорилося раніше.

Зверху є три кнопки:

  • “Видалити прийом” – видаляє поточний прийом;
  • “Консультація” – створення заявки на телемедичну консультацію (буде розглянуто в 3 уроці);
  • “Почати прийом” – важлива кнопка, яка переводить поточний прийом в статус робочого і відзначається в системі. Прийом рекомендується починати у відведений для нього час і завершувати по його закінченню.

Справа є вкладки, які містять додаткові дані обстежень пацієнта на даний прийом. Зараз ми розглянемо кожну з цих вкладок.

Діагнозі та епізоди

Ця вкладка показується за замовчуванням при створенні і перегляді прийому. На початку вона не буде містити ніяких даних, але їх можна додати, натиснувши на кнопку з плюсом “Додати”. Тут вносяться дані про первинний анамнез пацієнта (скарги, стан, ступінь тяжкості, попередній діагноз тощо). Щоб дані збереглися, по закінченню запису потрібно натиснути на кнопку “Зберегти”:

Создание приёма

Мед. Дані

У цій вкладці знаходяться додаткові відомості про первинний анамнез пацієнта: група крові, резус-фактор, переливання крові, інфекційні захворювання, алергологічний анамнез, непереносимість лікарських засобів тощо. Сюди можна внести потрібні дані і зберегти їх, натиснувши на кнопку “Зберегти”.

Создание приёма

Дослідження

Ця вкладка на даному етапі доопрацювання програми не працює. Можливо, буде зовсім видалена незабаром.

Мед. документи

Тут будуть знаходитися всі запити на телемедичну консультацію та укладення вузького фахівця з ним. Створити запит дуже просто – потрібно натиснути на кнопку з плюсом “Додати”, після чого з’являться два шаблони для створення нового документа – шаблон запиту на консультацію і шаблон висновку вузького фахівця. Вибравши один з них, натискаємо на кнопку “Створити”. Після чого відкриється нова сторінка, на якій зліва будуть поля для заповнення, а праворуч – вікно перегляду PDF-документа з введеними даними:

Создание мед. документа

Щоб дані і документ збереглися, потрібно натиснути на кнопку “Зберегти”, а потім “Затвердити”. Документ також можна роздрукувати, якщо навести мишку на вікно попереднього перегляду і вибрати кнопку “Друк” (принтер), або ж завантажити на комп’ютер як PDF або DOC-файл, натиснувши на кнопку “Вивантажити Docx” або “Завантажити”.

Вміст

Тут знаходяться всі дані функціональних обстежень, які приходять на карту пацієнта з закріпленого за акаунтом сімейного лікаря планшета фельдшера, такі як кардіограма, спірографія, дані аускультації, перкусії тощо. Тут так само можуть бути прикріплені рентген-знімки, МРТ, КТ та інші результати обстежень у вигляді зображень.

Щоб додати новий файл обстеження, потрібно вибрати тип файлу: зображення, знімок історії хвороби, .dcm-файл (знімки в електронному вигляді для перегляду в програмі Dicom Viewer), натиснути на кнопку “Файл”, вибрати потрібний файл на комп’ютері. Після того, як файл буде завантажений (замість тексту “Файл” на кнопці буде назва нового файлу), потрібно натиснути на галочку і файл буде збережений:

Создание записи на прием. Новый файл обследования

Для того, щоб переглянути файл або результати обстеження, потрібно натиснути на кнопку з лупою.

Послуги

На цій вкладці буде розраховуватись знижка для пацієнта з урахуванням страховки, пенсійного віку тощо. На даний момент ця вкладка неробоча.

Консультації

Тут будуть виводитися всі створені, проведені і скасовані лікарем консультації і основна інформація щодо них.

Даний урок завершено. У наступному уроці буде детально розглянуто алгоритм дій при створенні заявки на консультацію. Перейти до наступного уроку можна ТУТ

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.