Завдяки повноцінній роботі телемедичної мережі можливе проведення телемедичного консультування лікарів в форматі “лікар-лікар”. Тепер лікар першого або другого рівнів медичної допомоги з будь-якого району області може запросити проведення телемедичної он-лайн консультації і в режимі реального часу отримати допомогу і ефективну раду від фахівця обласного рівня:

Принцип построения телемедицинской сети

Що таке телемедицина?

Телемедицина – це метод надання послуг з медичного обслуговування пацієнтів, які перебувають в важкодоступних і територіально віддалених від організацій охорони здоров’я регіонах. Телемедицина реалізується на основі активного впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в систему

В даний час розпочинається встановлення та налаштування телемедичної системи, а саме уніфікація електронного консультування пацієнтів. Саме телемедична консультація забезпечить обмін інформацією про пацієнта між лікарями для встановлення або уточнення діагнозу, вибору тактики лікування, отримання кваліфікованого висновку за результатами інструментального, лабораторного, функціонального та інших методів дослідження.

Телемедицина є компонентом електронної системи охорони здоров’я eHealth

Більш детальніше про телемедицину можна прочитати тут: http://telemed.od.ua/what-is-telemedicine

Наші фахівці в будь-який час готові не тільки провести навчання роботі з системою телемедицини, допомогти провести консультацію і зв’язатися з лікарем, але і так само надати технічну підтримку при проблемах в роботі комп’ютера, гарнітури та іншого суміжного обладнання.