Експерти Міжнародного банку реконструкції та розвитку відвідали Одеський обласний центр телемедицини

Експерти Міжнародного банку реконструкції та розвитку відвідали Одеський обласний центр телемедицини.

Основною темою обговорення стало введення телемедичних технологій в Україні.

В ході зустрічі, керівник Одеського центру телемедицини, Артем Ляшенко, провів екскурсію для іноземних гостей, в ході якої розповів фахівцям про досягнення центру, а так само про труднощі з якими стикається телемедицина в Україні в цілому і в Одеській області зокрема.

Фахівцям з банку були цікаві засоби за допомогою яких реалізується телемедичне рішення, кількість онлайн консультацій і задіяних лікарів, питання безпеки особистих даних пацієнтів. Також іноземні гості були зацікавлені розробками програмного забезпечення проведеними Одеським центром телемедицини, які покликані полегшити і прискорити роботу електронної медичної системи. Так само гості поспілкувалися з лікарями які вже зараз допомагають своїм пацієнтам по всій Одеській області, не покидаючи свого кабінету.

Підсумком зустрічі стало обговорення можливої ​​співпраці з метою прискорення і оптимізації розвитку телемедеціни в Україні.

В кінці хочеться сказати, що зустріч такого високого рівня, пройшла в дивно дружній атмосфері. Гості екскурсією залишилися задоволені і, хочеться вірити, незабаром нададуть сприяння у розвитку, настільки важливою, для нашої країни, галузі.